CAMARO - Prace Wysokościowe, Usługi Alpinistyczne

Aktualności

 • OLYMPUS DIGITAL CAMERA 21.12.2017

  W Katowicach KTW

  Aktualnie prowadzimy montaż elewacji szklanej

  więcej
 • 20150522_144633 9.10.2017

  Sezon na mycie elewacji w pełni

  Zapraszamy do współpracy!

  więcej
 • 20171009_191758 9.08.2017

  Prace montażowe

  To właśnie lubimy najbardziej !

  więcej
zobacz archiwum

Techniki dostępu linowego

Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie prac wysokościowych z wykorzystaniem technik alpinistycznych. Kierujemy się przede wszystkim rzetelnością oraz szybkością działania. Nasze usługi alpinistyczne opierają się o międzynarodowy system technik dostępu linowego IRATA, co stanowi gwarancję jakości oraz bezpieczeństwa

Specjaliści w swojej dziedzinie

Nasi alpiniści tworzą trzy grupy techników dostępu linowego – to specjaliści w zakresie prac wysokościowych wykonywanych na potrzeby przemysłu, reklamy i nieruchomości. Prace wysokościowe nie mają przed nami żadnych tajemnic – wykonujemy je szybko, sprawnie i co najważniejsze – zgodnie ze sztuką budowlaną i zachowaniem zasad BHP. Nasze usługi zadowolą nawet najbardziej wymagających klientów.

więcej

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Zadzwoń do nas: +48 503 606 045 Napisz wiadomość e-mail biuro@skyworkers.pl

 

Kompleksowe działanie

Oferujemy państwu usługi alpinistyczne takie jak montaż reklam i konstrukcji, obsługa techniczna eventów, usuwanie usterek, mycie elewacji i wiele innych.

Nasze dotychczasowe doświadczenie opiera się o wiele popularnych realizacji, między innymi w mieście Katowice. Gwarantujemy, że nasi wykwalifikowani alpiniści rozwiążą każdy problem związany z twoją nieruchomością, a także sprawią, że twoja reklama nie pozostanie niezauważona.

Nieograniczone możliwości

Nasi doskonale przygotowani alpiniści są w stanie dotrzeć wszędzie. Nie straszne nam są ściany, okapy czy sufity.

Usługi alpinistyczne w naszym wykonaniu to gwarancja wykonania prac nawet w miejscach pozornie niedostępnych. Wysokość i specyfika obiektu nie ma znaczenia – dokonujemy niemożliwego!

Szybkość reakcji i dyskrecja obsługi

Prace przy użyciu profesjonalnych technik dostępu linowego nie wymagają długotrwałych przygotowań do rozpoczęcia działań tak, jak ma to miejsce przy użyciu rusztowań lub podnośnika koszowego. Usługi wysokościowe wykonywane przez fachowców tylko w nieznacznym stopniu wpływają na normalne funkcjonowanie obiektu, na którym są prowadzone. Oznacza to, że nie zahamujemy aktywności twojej nieruchomości tak, jak robią to inne firmy alpinistyczne – twój budynek może sprawnie funkcjonować wówczas, gdy my będziemy wykonywać nasze prace wysokościowe.