ofirmie_podstrona

O nas

CAMARO - Prace wysokościowe – Techniki alpinistyczne

Firma CAMARO została założona w 2008 roku, jako przedsiębiorstwo wykonujące prace wysokościowe z użyciem technik alpinistycznych, a od 2010 roku,  jako grupa kompleksowej obsługi branży wysokościowej.
Należy do niej:

Camaro dla Przemysłu
Wyselekcjonowana grupa techników dostępu linowego, działająca szybko i sprawnie w pracach wykonywanych na potrzeby przemysłu.

Camaro dla Reklamy
Specjaliści Montażu Reklam, dla których nie ma rzeczy niewykonalnych i ograniczeń technicznych. Specjalizując się zarówno w klasycznych systemach montażu jak i nowatorskim i nieszablonowym podejściem do pozornie niewykonalnych projektów, jesteśmy liderem w zakresie obsługi reklamy zewnętrznej.

Camaro dla Nieruchomości
Świadczenie usług na wysokim poziomie w zakresie kompleksowej obsługi nieruchomości. Spółdzielnie mieszkaniowe, centra handlowe, biurowce i prywatne posesje. Od mycia okien, przez usuwanie awarii i zalegającego śniegu na remontach i zabezpieczeniach przeciw ptakom kończąc.

Camaro BHP
Dbanie o bezpieczeństwo oraz komfort pracy to misja Camaro BHP – dystrybutora zabezpieczeń przed upadkiem z wysokości oraz ubrań roboczych i pozostałych artykułów BHP.
Zapraszamy do naszego sklepu firmowego w Siemianowicach Śląskich.

Camaro to firma tworzona przez specjalistów w swojej dziedzinie, ludzi z pasją, która umożliwia nam kompleksowe podejście do klienta. Prace wykonywane przez nas opierają się o międzynarodowy system technik dostępu linowego IRATA.
Podejmując współpracę z naszą firmą, wybierasz wykonawcę pewnego i profesjonalnego w swoich działaniach.